12-05-2016 WE ARE THE CHAMPIONS...

WE ARE THE CHAMPIONS...

W czwartek 12.05.2016 r. w Szkole Podstawowej w Woli Krakowiańskiej odbyły się kolejne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nadarzyn w Warcabach.

Naszą Szkołę reprezentowali w tym roku:  Anita Mlekicka z kl. Vb, Diana Przewłocka  z kl. Va, Zuzanna Kłak z kl. V c, Amelia Kwaśniewska z kl. IIa, Hanna Stelmaszyk z kl. IIa, Zuzanna Moczulska z kl. IIa, Wiktor Gula z kl. Vb, Łukasz Wasilewski z kl. VIa, Ryszard Wilner z kl. VIb, Jakub Zimnicki z kl. IIIa, Igor Tarkowski zkl. IIb oraz Jan Ryczywolski z kl. Ib.

W tym roku byliśmy niepokonani i z wynikiem 66 punktów zajęliśmy jako szkoła I miejsce w gminie. Komplet punktów (tj. 8 pkt) zdobyła, a tym samym wszystkie swoje mecze wygrała Amelka – gratulujemy!

W kategorii indywidualnej o miejsca i medale walczyli, jak co roku, zdobywcy pierwszych miejsc w turnieju szkolnym. I tak w swoich kategoriach wiekowych Amelia Kwaśniewska zajeła I miejsce, Wiktor Gula zajął II miejsce a Anita Mlekicka - III.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!