21-12-2016 II Kreatywny Bieg Mikołajkowy


W sobotni, mroźny poranek, 17 grudnia odbył się II Kreatywny Bieg Mikołajkowy dla DI- koło kreatywności. Zupełnie mali, i ci trochę więksi biegacze zgromadzili się w naszej szkole ,aby przebiec wyznaczona dla nich trasę. Każdy zawodnik musiał  głosić swój udział w biegu oraz przybyć w specjalnym, kreatywnym stroju związanym ze świętami Bożego Narodzenia. W biegu wzięło udział niespełna 60 osób, a najmłodszy zawodnik, któremu udało się przebiec najkrótszy odcinek trasy miał zaledwie 1,5 roku. Oto wyniki biegu:

Kategoria 0 - 9 lat (600m)

dziewczęta

I Nikola Omen

II Maja Górska

III Ola Pruchniewicz

chłopcy

I Kacper Buczkowski

II Kacper Szustak

III Maks Howorus

Kategoria 10 - 12 lat

dziewczęta

I Amelia Szmaglik

II Zuzia Suchodolska

III Zosia Stelmaszyk

chłopcy

I Kuba Fryc

II Mateusz Fryc

Dorośli 12 - 101 lat

kobiety

I Edyta Krawczykl

II Agnieszka Jonik

III Agata Omen

mężczyźni

I Piotr Stelmaszyk

II Dominik Dzwonkowski

III Krzysztof Pełka

Oprócz biegu na przybyłych gości czekała kawiarenka pełna słodkości przygotowanych przez przyjaciół DI, klasę VI a za co ogromnie dziękujemy. Dzięki tej pomocy udało się zebrać 800 zł, które nasi kreatywni uczniowie przeznaczą na wyjazd na XII Ogólnopolską Olimpiadę Kreatywności we Wrocławiu. Jesteśmy szczęśliwi, że także w tym roku zechcieliście wziąć udział w kreatywnym biegu. Mamy nadzieję, że czas spędzony na pozytywnej rywalizacji był dla Was miłym wstępem do nadchodzących wielkimi krokami świąt. Liczymy także, że nie zawiedziecie nas za rok, zaszczycicie swoją obecności i zaskoczycie przebraniami. Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi Rybickiemu za zdjęcia z wydarzenia. Możecie obejrzeć je na Facebook’u  Aktywni Mieszkańcy Gminy Nadarzyn.
Relację z biegu możecie zobaczyć także na Facebook’u Gminy Nadarzyn i tutaj.

Wszystkim Biegaczom, Dopingującym, przybyłym Gościom  oraz Uczniom naszej szkoły i ich rodzinom życzymy wspaniałych, pełnych wrażeń świąt  i radości ze spędzonego wspólnie czasu.

Dziękujemy !!!

Uczniowie DI - koła kreatywności i trenerzy