05-10-2017 XIII Bieg Lidii Chojeckiej


XIII BIEG  LIDII  CHOJECKIEJ

 27 - 28.09.2017r. 

DZIEWCZĘTA – 800 m

Klasa IV

  1. Emilia Omen IVD – 3,50,68 sek.
  2. Maja Górska IVA – 4,05,35 sek.
  3. Małgosia Serwin IVD – 4,13,96 sek.

Klasa V

  1. Anna Andrzejewska VA – 3,50,27 sek.
  2. Nina Karoń VA – 3,56,31 sek.
  3. Marysia Persa VB – 4,03,04 sek.

Klasa VI

  1. Amelia Omen VIB – 3,46,28 sek.
  2. Ola Sudoł VIA – 3,54,62 sek.
  3. Zosia Łatka VIB – 4,05,91 sek.

Klasa VII

  1. Amelia Szmaglik VIIA – 3,32,30 sek.
  2. Lija Fortuna VIIB – 3,48,96 sek.
  3. Ola Niska VIIB – 3,49,70 sek.

CHŁOPCY – 1000 m

Klasa IV

  1. Kacper Buczkowski IVD – 4,25,35 sek.
  2. Igor Tarkowski IVD – 4,28,32 sek.
  3. Marek Wojtszczyk IVA – 4,38,90 sek.

Klasa V

  1. Adam Kurowski VA – 4,20,46 sek.
  2. Krzysztof Lisiak VB – 4,27,37 sek.
  3. Mikołaj Skoczylas VB – 4,27,40 sek.

Klasa VI

  1. Mateusz Chmielewski VIA – 4,26,80 sek.
  2. Patryk Piotrowski VIA – 4,39,75 sek.
  3. Filip Brach VIB – 4,43,80 sek.

Klasa VII

  1. Maks Weran VIIA – 4,26,74 sek.
  2. Kamil Tokarski VIIA – 4,28,61 sek.
  3. Kacper Suchodolski VIIA – 4,31,71 sek.

27.09.2017r.

DZIEWCZĘTA KLASA I – 150 m

  1. Nel Wanat – Ic
  2. Marta Radziejewska – Ib
  3. Michalina Skoczylas - Ib

DZIEWCZĘTA KLASA II – 200 m

  1. Maja Wrzesińska – IIb
  2. Julka Sokołowska IIa
  3. Hania Lewińska - IIa

DZIEWCZĘTA KLASA III – 250 m

  1. Matylda Kozmana – III
  2. Nadia Rosłoń – III
  3. Nikola Omen – III

CHŁOPCY KLASA I – 200 m

  1. Filip Staniszewski – Ic
  2. Alek Bieliński – Ib
  3. Szymon Legucki – Ib

CHŁOPCY KLASA II – 300 m

  1. Leszek Lewiński – IIa
  2. Filip Luboradzki IIb
  3. Kuba Lisiński - IIb

CHŁOPCY KLASA III – 400 m

  1. Jan Ryczywolski – III
  2. Dawid Szopa – III
  3. Jan Kozakiewicz – III

26.09.2017r.

DZIEWCZĘTA 4 latki – 100 m

  1. Iga Żemojda
  2. Ola Szopa
  3. Hania Bober

DZIEWCZĘTA 5 latki – 150 m

  1. Hania Sokołowska
  2. Zosia Ryczywolska
  3. Laura Stańczyk

DZIEWCZĘTA 6 latki – 200 m

  1. Gabrysia Rosłoń
  2. Hania Van Bauwel
  3. Kinga Karolak

CHŁOPCY 4 latki – 150 m

  1. Leon Maliszewski
  2. Mateusz Zieliński
  3. Aleksander Pruszczak

CHŁOPCY 5 latki – 200 m

  1. Szymon Rosa
  2. Maks Szal
  3. Kuba Kozieł

CHŁOPCY 6 latki – 250 m

  1. Filip Buczkowski
  2. Mateusz Zimnicki
  3. Maks Woźniak
Gratulujemy !!!