22-12-2015 Premiera przedstawienia "Kopciuszek"


15 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbyła się premiera przedstawienia pt. "Kopciuszek". Spektakl powstał na podstawie utworu Jana Brzechwy o tym samym tytule. Mądre, dowcipne i barwne przedstawienie zostało przygotowane przez uczestników koła teatralnego pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego Anny Kubik. 


Młodzi aktorzy w profesjonalny sposób zaprezentowali zgromadzonej w auli publiczności opowieść o mądrej i skromnej dziewczynie, która była zmuszana do ciężkiej pracy przez złą macochę oraz przyrodnie siostry. Jednak dobroć i pracowitość Kopciuszka w końcu zostały nagrodzone i dzięki pomocy dobrej wróżki stała się ona żoną wspaniałego księcia. 


Warto podkreślić, że uczniowie zagrali swoje role z wielką swobodą. Stworzyli na scenie wyraziste postacie, z łatwością oddając ich temperament. Ważnymi elementami spektaklu były również piękne stroje, a także barwna scenografia oraz muzyka podkreślająca nastrój opowieści. 


Przedstawienie spotkało się z bardzo życzliwym przyjęciem ze strony publiczności, która żywiołowo reagowała podczas spektaklu i nagrodziła młodych aktorów gromkimi brawami po scenie finałowej. Anna Kubik


LINK DO FILMU Z PRZEDSTAWIENIA 

http://www.nadarzyn.pl/127,itv.html