23-01-2020 Koncert Charytatywny


Już jutro, w piątek 24 stycznia, o godzinie 17.30 w Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Ruścu, odbędzie się NOWOROCZNY KONCERT CHARYTATYWNY KOLĘD I PASTORAŁEK. Wystąpią przed Państwem, ze świąteczno - noworocznym repertuarem Solistki oraz Chór naszej szkoły, pod dyrekcją Jolanty Kaczmarek. W godzinę przeżyjemy wspólnie wszystkie emocje, które towarzyszyły młodym artystom na próbach, akademiach, festiwalach i konkursach. 

Przed nami prawdziwa uczta dla miłośników zarówno tradycyjnych, jak też współczesnych kolęd i pastorałek. Występ naszych gwiazd dopełni poetyckim słowem popularny, lubiany, znany z wielu filmów i seriali aktor - Robert Koszucki. 

Wpływ ze sprzedaży biletów – cegiełek zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Szlakiem Tęczy. Bilety, w dowolnej kwocie będą do nabycia w szkole, przed koncertem. Będzie nam niezmiernie miło jeśli zechcecie Państwo przeżyć z nami, ten wyjątkowy dla nas wieczór.

Organizator: Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Ruścu;

Partner: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób z Niepełnosprawnością „Szlakiem Tęczy”;

Patronat honorowy: Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy Nadarzyn;

Patronat medialny: Radio Fama Żyrardów           

https://radiofama.com.pl/publicystyka/gosc-radia-fama-marek-dolega-dyrektor-sp-im-m-sklodowskiej-curie-w-ruscu?fbclid=IwAR2cDzj5F2Qbox8hhMRXY7EgERduai06RYaJJQ6yiodFznCWuGx-Ra8jowQ  

 Katarzyna Myzia