13-01-2016 II NOWOROCZNY TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLASY IV-VI


II NOWOROCZNY

TURNIEJ  W  HALOWEJ  PIŁCE  NOŻNEJ  CHŁOPCÓW KLASY  IV-VI

08.01.2016r. (piątek) SP Rusiec 

SALA  GIMNASTYCZNA  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ  W  RUŚCU

8 STYCZNIA  2016r. (piątek)

godzina 10.40 – 13.00

Drużyna liczy 4 zawodników (bramkarz + 3), 6 uczniów w zespole.

 

Czas gry 2 x 5 minut

 

Puchary za zajęcie I miejsca, Pucharki dla najlepszych w każdym zespole, Puchar dla Króla strzelców i bramkarza, wszyscy otrzymują pamiątkowe medale i dyplomy.

 

Nagrody niespodzianki

A

/////////////

VI A

V A

V C

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

VI A

/////////////

/////////////

1 : 1

4 : 1

4

5 : 2

2

V A

1 : 1

/////////////

/////////////

6 : 1

4

7 : 2

1

V C

1 : 4

1 : 6

/////////////

/////////////

0

2 : 10

3

 

B

////////////

VI B

V B

IV AB

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

VI B

 

2 : 4

2 : 1

3

4 : 5

2

V B

4 : 2

/////////////

/////////////

4 : 0

6

8 : 2

1

IV AB

1 : 2

0 : 4

///////

////////

0

1 : 6

3

 

PROGRAM ZAWODÓW

ELIMINACJE

1. 10.40 GRUPA A   -  VI A – V C  4 : 1

Bramki – (VI A -Wajs – 2, Wasilewski – 1, Mierzejewski -1. V C – Brak – 1)

2. 10.55 GRUPA B  -  VI B – IV AB  2 : 1 

Bramki – (VI B – Jakubowski – 1, Wilner – 1. IV AB – Mlekicki - 1)

3. 11.10 GRUPA A  -  V C – V A  1 : 6

Bramki – (V C – Brak – 1. V A – Kuba Fryc – 3, Mateusz Fryc – 3)

4. 11.25  GRUPA B  -  V B – IV AB  4 : 0

Bramki – (V B – Motyl – 2, Króliczek – 1, Zadrożny – 1)

5. 11.40  GRUPA A  -  VI A – V A  1 : 1

Bramki – (VI A – Wasilewski – 1, V A – Kuba Fryc – 1)

6. 11.55  GRUPA B    -  VI B – V B  2 : 4

Bramki – ( VI B – Jakubowski – 2, V B – Motyl – 2, Zadrożny – 2)

o V miejsce  V C    -    IV AB   3 : 1

Bramki – ( V C – Brak – 2, Sierakowski – 1, IV AB – Chmielewski – 1)



PÓŁFINAŁ A  12.10

1 grupa A – 2 grupa B   V A   -   VI B   3 : 0

Bramki – (V A – Kuba Fryc – 3)


PÓŁFINAŁ B 12.25

2 grupa A – 1 grupa B    VI A   -   V B   3 : 1

Bramki – (VI A – Wajs – 1, Dąbrowski – 1, Perliński – 1, V B – Zadrożny – 1) 

mecz o 3 miejsce 12.40

VI B   -  V B   1 : 2

Bramki – (VI B – Firczyk – 1, V B – Motyl – 1, Zadrożny – 1)

FINAŁ  12.55

VI A   -   V A   4 : 4 (dogrywka 1 : 0)

Bramki – (VI A – Dąbrowski – 3, Wajs – 2, V A – Kuba Fryc – 3, Mateusz Fryc – 1)


PODSUMOWANIE

1. VI A

2. V A

3. V B

4. VI B

5. V C

6. IV AB

Król strzelców – Kuba Fryc (10 bramek)

Bramkarz turnieju – Damian Tobis

GRATULUJEMY !!!