Imiona i nazwiska nauczycieli:

Imie i Nazwisko

Przydział zajęćZajęcia pozalekcyjne

Joanna Bęza

język niemiecki, wychowawca kl. IV bkoło niemieckiego

Agnieszka Blat

wicedyrektor, terapeuta pedagogiczny, wychowawca V a

Leszek Borkowski

matematyka

Arkadiusz Dąbrowski

etyka, wychowawca świetlicy

Marek Dołęga

dyrektor; wychowanie fizycznesks

Barbara Drabik - Falecka

język polski

Beata Dziewulska

oddział przedszkolnykoło przyrodniczo-ekologiczne

Beata Gałek

oddział przedszkolny

Anna Gomulińska

język angielskikoło j.angielskiego

Agnieszka Górska

wychowawca świetlicy

Agnieszka Haba - Czajńska

biologia

Kinga Haracz

oddział przedszkolny

Ewa Iwkowicz

wychowawca świetlicy

Małgorzata Jedlicka

geografia, nauczyciel wspomagający koło geograficzne

Jolanta Kaczmarek

muzykachór, zajęcia wokalne

Iwona Kłopocka

pedagog

Renata Korzeń

psycholog, socjoterapeuta

Małgorzata Kowalska

wychowawca świetlicy

Sylwia Kowalska

pedagog

Karolina Kowalska

matematyka, wychowawca kl. IV a

Ludmiła Krutewicz

wychowawca świetlicy

Agnieszka Kubica

nauczyciel wspomagający

Wioletta Kubicka

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. III c

Anna Kubik

język polski, wychowawca VII c koło teatralne, koło polonistyczne

Agnieszka Kusznerow

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. I akoło przyrodnicze

Dobromiła Lachendro-Fruga

terapeuta pedagogicznydestination imagination

Agnieszka Łukasik

wychowawca klasy III b

Dominika Materek

fizykakoło fizyczne

Olga Mentlewicz

przyroda, wychowawca VII bKlub Młodego Odkrywcy

Patrycja Młynarska

wychowanie fizyczneSKS

Katarzyna Myzia

edukacja wczesnoszkolna klas II b

Jacek Nowocień

wychowanie fizycznesks

Krystyna Nowocień

religia

Bożena Ogierman

wychowawca świetlicy

Urszula Ojrzyńska

wychowanie fizyczne, wychowawca kl. IV dSKS

Anna Padamczyk-Wilk

logopeda

Marta Piechota

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca III akoło teatralne

Anna Raniszewska

bibliotekakoło łaciny

Monika Rębiś

język polski, wychowawca kl. V bkoło języka polskiego

Paulina Rupniewska

oddział przedszkolny

Katarzyna Rybczyk

oddział przedszkolny

Tadeusz Rzepniewski

język angielski, wychowawca VI bkoło języka angielskiego, koło gitarowe

Daniel Siemiński

historiakoło historyczne

Gabriela Sikora

religia

Agnieszka Siwiec

edukacja wczesnoszkolna II akoło matematyczne, koło plastyczne

Agnieszka Sobczyńska

wicedyrektor - edukacja wczesnoszkolnakoło matematyczne

Dorota Sokołowska

oddział przedszkolny

Ewa Sztank

chemiakoło chemiczne

Małgorzata Szuptarska

edukacja wczesnoszkolne, wychowawca kl. I c

Marta Tadeusiak

edukacja wczesnoszkolna III d zajęcia sztuka i nauka

Justyna Tynecka

wychowawca świetlicy

Ewelina Wasiluk

historia, plastyka, technika, wychowawca VI akoło historyczne, koło plastyczne

Agnieszka Wojtkowska

zajęcia sportowe - badminton

Olga Woś

matematyka, wychowawca VII akoło matematyczne

Justyna Wyłupek

oddział przedszkolny

Adrian Zabłocki

wychowanie fizyczneSKS

Justyna Zakrzewska

zajęcia komputerowe, informatyka, wychowawca kl. IV c koło informatyczne

Wojciech Żychowski

język angielskikoło języka angielskiego

Pracownicy administracji i obsługi:
- Elżbieta Bośka - sprzątaczka
- Wiesław Gałek - pracownik do prac ciężkich
- Barbara Jagiełło - woźna
- Elżbieta Jagodzińska - sprzątaczka
- Katarzyna Jaworek - woźna
- Elżbieta Kowalska - woźna
- Barbara Oprządek - sprzątaczka
- Katarzyna Pakuła - sprzątaczka
- Katarzyna Pietrzak - woźna
- Iwona Pokropek - sekretarz szkoły
- Witold Siwiec - gospodarz obiektów sportowych
- Marek Słowik - pracownik do prac ciężkich
- Małgorzata Wyłupek - sprzątaczka