07-11-2019 Eliminacje Powiatowe Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku


29 października br. na stadionie KS Ursus rozegrane zostały Eliminacje Powiatowe Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w piłce nożnej kategorii wiekowych U8, U10, U12. 

Uczniowie kategorii U8 wygrywając m.in. z Wolą Krakowiańską i Znicznem Pruszków, ale przegrywając dwa spotkania z Nową Wsią i MilanSportem ostatecznie zajęli 3 miejsce w zawodach. 

Uczniowie kategorii U10 bez porażki, wygrywając 4 spotkania i remisując zaledwie jeden mecz odnieśli zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej notując bardzo dobry bilans bramkowy 22 bramki zdobyte i tylko 3 stracone. Gratulacje nie tylko dla napastników, ale także obrońców i bramkarza! Drużyna U10 będzie reprezentowała Gminę i Powiat w turnieju Wojewódzkim na przełomie marca i kwietnia w miejscowości Miętne koło Garwolina. 

Uczniowie kategorii U12 trafiając do bardzo silnej grupy odpadli w rozgrywkach grupowych. Za mocne okazały się dla nas zespołu z Piastowa, Nadarzyna i Pruszkowa. Uczniowie w każdym meczu pokazali wysokie umiejętności i determinacje tocząc wyrównane pojedynki. 

W turnieju udział wzięli: 

-U8: Wiktor Szczepański, Szymon Rosa, Oskar Puchalski, Jakub Strasiński, Franciszek Fafiński, Ksawery Boniecki, Jakub Legucki. 

-U10: Antoni Dąbrowski, Szymon Legucki, Jakub Boroń, Bruno Kuch, Aleksander Bieliński, Mateusz Dondalski, Oskar Pawlisiak, Patryk Puchalski, Ignacy Myszk. 

-U12: Leszek Lewiński, Dawid Szopa, Piotr Iwanowicz, Łukasz Iwanowicz, Stanisław Pater, Jan Chrostek, Dominik Rejman, Paweł Boroń, Jakub Wiśniewski, Piotr Szwarcberger.

Nauczyciele WF: Adrian Zabłocki, Jacek Nowocień, Sebastian Sobczak