Sekretariat
(22) 729-81-97
Email
sprusiec@nadarzyn.pl
Rusiec
ul. Osiedlowa 72
05-830 Nadarzyn

Wycieczka na Farmę Pony

Przedszkolaki bardzo lubią jeździć na wycieczki, śmiało można powiedzieć, że to mali podróżnicy. 13 czerwca nadszedł wyczekiwany przez dzieci dzień, kiedy to  grupy Wesołe Wiewiórki, Sprytne Liski i Leśne Skrzaty wyruszyły na wycieczkę na Farmę Pony w Dziekanowie.

Zabawę rozpoczęliśmy od przejażdżki na kucyku. Dzieci mogły pogłaskać, nakarmić, a nawet wyczesać zwierzę i przekonać się jak łagodne mogą one być przy odpowiednim traktowaniu.

W mini zoo poznaliśmy inne zwierzątka, takie jak: lamy, osiołek, kozy i owieczki. Dzieci były zachwycone tak bliskim obcowaniem ze zwierzętami. Podczas wycieczki mieliśmy również okazję zobaczyć w jaki sposób miele się owies, czyli pokarm naszych nowych przyjaciół. Przejechaliśmy się wozem po okolicznych lasach i nie zabrakło okazji do zabawy na łące i placu zabaw.

Każdy przedszkolak znalazł tam coś dla siebie. Wśród wielu atrakcji, największym zainteresowaniem cieszyły się: kręte zjeżdżalnie, tory przeszkód, labirynty, dmuchana trampolina oraz oczywiście basen z piłeczkami. Dzieci w doskonałych nastrojach wróciły do przedszkola. Wycieczka była bardzo udana. Już planujemy następne 🙂

 Wychowawcy