W przedostatnim tygodniu przed zakończeniem roku szkolnego wszystkie klasy 1–3 aktywnie włączyły się w ogólnopolską akcję „Tydzień dla Bezpieczeństwa” organizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. 🚦🏞️💻💙
Podczas licznych zajęć, warsztatów i rozmów uczniowie utrwalali zasady bezpiecznego zachowania na drodze, nad wodą, w górach, podczas zabaw na świeżym powietrzu, a także w świecie cyfrowym. Rozmawialiśmy również o odpowiedzialności, relacjach z rówieśnikami i reagowaniu w sytuacjach zagrożenia.
Dzięki temu z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że jesteśmy przygotowani, by bezpiecznie, zdrowo i odpowiedzialnie wypoczywać, podróżować, odkrywać nowe miejsca, aktywnie spędzać czas i cieszyć się wakacyjną swobodą. 🌞🚴♀️🏕️🌊📚
Życzymy wszystkim uczniom i ich rodzinom pięknych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia po letnim odpoczynku! ❤️🌻
#TydzieńDlaBezpieczeństwa #BezpieczneWakacje ##RazemDbamyOBezpieczeństwo #Wakacje2026
Zespół Szkolno-Przedszkolny