Sekretariat
(22) 729-81-97
Email
sprusiec@nadarzyn.pl
Rusiec
ul. Osiedlowa 72
05-830 Nadarzyn

Pokaz talentów 2024

W dniu 20 czerwca uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoje pasje i umiejętności przed szeroką publicznością podczas tegorocznej edycji Pokazu Talentów. Był to dzień pełen inspiracji, różnorodności i niesamowitych emocji.

Na scenie mogliśmy podziwiać przede wszystkim prace plastyczne, grę na instrumentach oraz występy wokalne i taneczne. Te dziedziny często kojarzą nam się z talentem, jednak nasi uczniowie pokazali, że pasje mogą być znacznie bardziej różnorodne. Obok tradycyjnych prezentacji artystycznych, zobaczyliśmy również imponujące umiejętności w układaniu kostki Rubika, sterowaniu autem, tańcu, sztukach walki i jeździe na rolkach.

Atmosfera podczas pokazu była niesamowita – wszyscy bawiliśmy się świetnie, a występy wzbudzały gromkie brawa i uśmiechy na twarzach publiczności.

Pamiętajmy jednak, że talent to tylko początek drogi. Za każdą umiejętnością stoi wiele godzin ciężkiej pracy i poświęcenia. Rozwijanie swoich zdolności to mozolny proces, który jednak przynosi ogromną satysfakcję. Ważne jest, aby każdego dnia dążyć do bycia lepszym w tym, co robimy, i czerpać radość z własnego rozwoju.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich odwagę i chęć podzielenia się swoimi pasjami. Być może dzięki Waszym występom i pracom ktoś inny odkryje w sobie iskierkę talentu i zdecyduje się ją rozwijać.

A. Gomulińska, D. Nawrocka, K. Nowocień, G. Sikora